Kategorie
Kategorie

Snažíme se Vám nabídnout vždy DOBROU CENU. Proto už na internetu nemusíte hledat lepší cenu zboží, o které u nás máte zájem. Pošlete nám Vaši představu "FÉROVÉ CENY" a odešlete. Vyčkejte, my Vám co nejdříve (v pracovní dny Po-Pá 8:00-17:00) zašleme novou nabídku s nejnižší možnou cenou na trhu.

 

Navrhněte férovou cenu
Váš e-mail
 

BRITAX Römer B-AGILE M Linen Beige

-14%
DOPRAVA
ZDARMA
BRITAX Römer B-AGILE M Linen Beige
 Další obrázky
BRITAX Römer B-AGILE M Linen Beige BRITAX Römer B-AGILE M Linen Beige BRITAX Römer B-AGILE M Linen Beige BRITAX Römer B-AGILE M Linen Beige BRITAX Römer B-AGILE M Linen Beige
DOPRAVA V ČR ZDARMA
Výrobce: Britax Römer
Model: Linen Beige
Dostupnost: Skladem
CZK
Maloobchodní cena 6 990 Kč
Naše cena vč. DPH 5 990 Kč 5990
Ušetříte 1 000 Kč
Bez daně: 4 950 Kč
Množství:  

Kočárek B-AGILE M Linen Beige

Kočárek B-AGILE M je se svou štíhlou konstrukcí ideální pro každodenní výlety. Chytré skládání jednou rukou a kompaktní velikost usnadňují manipulaci, když jste na cestách. Měkké polstrované sedadlo s polohováním opěrky zad do lehu navíc poskytuje vynikající pohodlí pro vaše dítě.

Co je zahrnuto v ceně:

  • Madlo
  • Pláštěnka
  • Držák na pití

Objevujte s lehkostí
S šířkou pouhých 55,5 cm je kočárek B-AGILE M super štíhlý a snadno ovladatelný – ideální pro vaše každodenní dobrodružství. Díky chytrému sklopení jednou rukou získáte kompaktní, volně stojící kočárek, který se snadno ovládá a ukládá.

Užívejte si pohodlí
Prostorné sedadlo B-AGILE M s nastavitelným opěradlem a oporou nožiček zajišťuje vysoký komfort. Díky možnosti nastavení zádové opěrky jednou rukou jej můžete snadno sklopit, aniž byste rušili vaše dítě.

Každodenní flexibilita
Kočárek B-AGILE M lze přizpůsobit vašim potřebám od prvního dne. Sedadlo je kompatibilní s měkkou korbičkou, nebo můžete připojit jakoukoli dětskou autosedačku Britax Römer či hlubokou korbu Britax Römer s volitelnými adaptéry CLICK & GO®.

autosedackyromer.cz